O mnie

O mnieCieszę się, że tu jesteś i znalazłeś kilka minut czasu aby zajrzeć na mojego bloga. Postaram się sprostać Twoim oczekiwaniom, ale wiem że łatwo pewnie nie będzie.

Z wykształcenia jestem magistrem turystyki i rekreacji, zawodowo jestem mentorem, który pomaga innym odkryć właściwą drogę do celu, używając do tego swoich umiejętności, doświadczenia życiowego, technik i narzędzi.

Obecnie jestem pasjonatem rozwoju osobistego i motywacji, marketingu internetowego i WordPressa, fan biznesu, e-biznesu i samouk.

Swoją przygodę w Internecie zacząłem od totalnego i kompletnego ZERA. Nie potrafiłem zrobić nic w Internecie, a co tu dopiero mówić o zarabianiu, ale dzięki moim marzeniom, wytrwałości i zaangażowaniu ale też walce ze swoimi słabościami krok po kroku tworzę to, o czym zawsze marzyłem.

Dużo widzę i obserwuję, co sprawia, że z dnia na dzień staję się lepszy. Ciągle się uczę i dużo mogę nauczyć, więc razem możemy zrobić coś naprawdę wielkiego.

Wyznaję zasadę, która mówi: Zrób coś, co wydaje się dla Ciebie niemożliwe! A staniesz się lepszym i mądrzejszym człowiekiem. Wiem, co mówię, bo sam to przeszedłem i robię to, co zawsze chciałem robić.

Moje motto: Rób to, w co wierzysz!

DLACZEGO WYBRAŁEM INTERNET?

Przez ostatnie lata Internet, stał się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi biznesowych. Dzięki niemu tysiące osób na całym świecie zarabia pieniądze nie wychodząc z domu. Dlaczego Ja lub Ty nie mielibyśmy tego wykorzystać?

Praca w domu lub… na urlopie?

Wyobraź sobie, że Twoim biurem od dzisiaj jest twój dom i laptop, którego zabierasz gdziekolwiek chcesz i stamtąd doglądasz Twojego biznesu.

Czas na zmiany

Wiem że tak jak i ja pragniesz zmian w swoim życiu i zadam Tobie jedno bardzo ważne pytanie, Masz marzenia?

Ja je mam. Myślę, że każdy ma marzenia z tym, że wraz z upływającym czasem tracimy wizje realizacji naszych marzeń. Większość nas niestety zapomina o czymś takim jak marzenia. Jeśli jesteś jedną z niewielu osób, które mają marzenia to postaraj się aby stały się Twoim celem do którego będziesz stale i wytrwale dążyć a zobaczysz jak zmieni się dla Ciebie Twoje życie.

Tego życzę Tobie serdecznie!